Urban Apt Metro Line 3 1Min Walk

  • 50 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Urban Apt Metro Line 3 1Min Walk Aten har ett utmärkt läge med utsikt över staden och ligger ungefär 17 minuters promenad från Apostolos Nikolaidis stadion. Wi Fi erbjuds för gästernas affärs- eller fritidsbehov.

För extra bekvämlighet finns en duschkabin och en separat toalett på boendet. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också tillgängliga.

Boendet inkluderar också en terrass.

Lägenheten erbjuder gästerna bekvämligheter för självhushåll, såsom ett komplett kök samt matplats.

Den här lägenheten ligger 2 km från Benakis-museet. Gästerna bor inom 10 minuters bilresa från Arkeologiska museet i Aten och ungefär 3 km bort från tågstationen Thissio. Ungefär 25 minuters promenad från Urban Apt Metro Line 3 1Min Walk med 1 sovrum hittar du Attikó Álsos. Tunnelbanestationen Panormous är belägen i närheten av den här 50 m² stora lägenheten.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Urban Apt Metro Line 3 1Min Walk Aten
Ρετιρέ Με Θέα
Mobilpris

Ρετιρέ Με Θέα

9.6
Exceptionellt 17 recensioner
116 m från boendet
Modern Spacious Apt In Athens
Mobilpris

Modern Spacious Apt In Athens

283 m från boendet
Elegant Flat 5 Walk To Metro Panormou
Mobilpris

Elegant Flat 5 Walk To Metro Panormou

359 m från boendet
USD 83 USD 75
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Atens internationella Flygplats
    31 km

    Tågstationer

    Viktoria tågstation
    3 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Sittgrupp
    • Terrass
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:00
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummer00000038665
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Urban Apt Metro Line 3 1Min Walk?
      Populära sevärdheter nära Urban Apt Metro Line 3 1Min Walk inkluderar Attikó Álsos, som ligger 25 minuters promenad.
    • ❓
      Hur stort är Urban Apt Metro Line 3 1Min Walk?
      Urban Apt Metro Line 3 1Min Walk har en total yta på 50 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Atens internationella Flygplats
    31 km

    Tågstationer

    Viktoria tågstation
    3 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Urban Apt Metro Line 3 1Min Walk Aten

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng